top of page

EVDE MANTAR KOMPOST NEDIR?

İSTIRIDYE MANTARI KOMPOSTU

Hobi deneme kiti = kompost fakat işe ilk girecek insanlar tarafından daha kolay anlaşılması için hobi deneme kiti deriz. Kompost temelinde Saman, Tohum(misel), Kayın talaşı gibi birçok malzemenin harmanlanması ve pastörize edilmesi sonucu oluşan karışımdır. Sol tarafta göreceğiniz fotoğraflarda olan siyah poşetlere konulması ile oluşur. İstiridye Mantarı Üretimine Başlayacaksınız ama ilk önce bir-iki tane kompost alayım da deneyeyim diyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz.

Yw8AFrOt6u.jpg
dNTfGqUnp1.jpg

ŞITAKI MANTARI KOMPOSTU

Bizler de sizin için istiridye mantarı deneme kitini oluşturduk böylece istiridye mantarı üretimini evinizde yapabileceksiniz Biz internetteki diğer satıcılar gibi değiliz sizlere sattığımız deneme kitlerinin gelişimi ve mantar alıncaya kadar ve aldıktan sonraki süreçlerin tamamında yanınızdayız. Aldığınız deneme kitinin gelişmesini adım adım takip edecek ve hafta hafta whatsapp aracılığı ile ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendireceğim. İlerisi için büyük düşünüyorsanız bu bilgileri bizzat öğrenecek ve kompost üzerinde bizzat uygulama imkanı bulacaksınız.

Daha Fazla Bilgi

KÜLTÜR MANTARI KOMPOSTU

Bu işte büyümek istiyorsanız kendinize iyi ve güvendiğiniz bir rehber bulmanız en hayırlısı olacaktır. Eğer istiridye mantarını yetiştirme konusunda benim rehberiniz olmamı, yardımcı olmamı isterseniz bunu seve seve yaparım. Aramanız yeter. 😉  Yukarıda belirtilen whatsapp sipariş hattı yerinde yazan telefon numarasını (0543 914 83 90) arayabilir veya whatsapp'dan yazarak  istiridye mantarı deneme kitini nasıl alacağınız ve yetişmesi esnasında size yardımcı olacak talimatların tamamını edinebilirsiniz. Haftanın her günü sorularınıza en fazla 20 dk içerisinde cevap vereceğiz. Görüşmek üzere sağlıklı günler bol kazançlar.

Daha Fazla Bilgi
VQQKZCffJp.jpg

İLETIŞIM

Destek Hattı: 05439148390

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page