top of page

EVDE MANTAR KOMPOST NEDİR?

İSTİRİDYE MANTARI KOMPOSTU

Hobi deneme kiti = kompost fakat işe ilk girecek insanlar tarafından daha kolay anlaşılması için hobi deneme kiti deriz. Kompost temelinde Saman, Tohum(misel), Kayın talaşı gibi birçok malzemenin harmanlanması ve pastörize edilmesi sonucu oluşan karışımdır.  İstiridye Mantarı Üretimine Başlayacaksınız ama ilk önce bir-iki tane kompost alayım da deneyeyim diyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz.

DALL·E 2023-03-19 22.42.00 - 3D render of a oyster mushroom on a dark blue background, dig
DALL·E 2024-05-07 13.52.17 - A realistic depiction of a shiitake mushroom lying on a blue

ŞİTAKİ MANTARI KOMPOSTU

Başlangıç Şitake Mantar Deneme Kitleriyle Yetiştiriciliğe Adım Atın! EvdeMantar.com olarak sunulan bu kitler, şitake mantarı yetiştiriciliğine yeni başlayacaklar için idealdir. Kitler, özenle hazırlanan kompost üzerinde yetiştirilir ve içerik olarak saman, misel ve diğer doğal malzemeleri barındırır. Bu kitlerle, şitake mantarı yetiştirme sürecini pratik ve eğlenceli bir hobiye dönüştürebilir, sağlıklı ve aromatik ürünler elde edebilirsiniz. EvdeMantar.com olarak, size özel olarak hazırladığımız deneme kitleri ile evde mantar üretimini kolaylaştırıyoruz. Biz, sadece bir ürün satan internet mağazalarından farklı olarak, aldığınız kitin tüm gelişim sürecinde size adım adım rehberlik ediyoruz. WhatsApp üzerinden haftalık güncellemelerle ne yapmanız gerektiği konusunda size bilgi veriyoruz. Eğer mantar yetiştiriciliğinde ileriye dönük planlarınız varsa, bu deneyim sizin için değerli bir öğrenme fırsatı olacaktır.

REİSHİ, CORDYCEPS, ASLAN YELESİ ve DİĞER MANTAR DENEME KİTLERİ

Reishi, Cordyceps ve Diğer Mantar Deneme Kitleri ile Yetiştiriciliğe Başlayın! EvdeMantar.com olarak, bu özel kitlerle mantar yetiştiriciliğinde büyümek isteyenlere eşsiz bir başlangıç sunuyoruz. Mantar yetiştiriciliği konusunda bilgilenmek istiyorsanız, doğru rehberi seçmek önemlidir. Görüşmek üzere, sağlıklı günler ve bol kazançlar dileriz! 

Aslan Yelesi Mantar Deneme Kiti ile Kendi Mantarınızı Yetiştirin! EvdeMantar.com, bu benzersiz ve sağlık açısından faydalı mantar türünü evinizde yetiştirmeniz için gereken her şeyi sunuyor. Kit, aslan yelesi mantarının başarılı bir şekilde yetişmesi için özel olarak hazırlanmış talimatlar içerir. Hem yeni başlayanlar hem de tecrübeli yetiştiriciler için uygun olan bu kit, sağlıklı mantarlar yetiştirme şansı verir. İhtiyacınız olduğunda haftanın her günü hızlı ve etkili destek sağlıyoruz. Mantar yetiştiriciliğine zengin bir başlangıç yapın!

Daha Fazla Bilgi
DALL·E 2023-03-19 23.04.57 - 3D render of a oyster mushroom growing kit on a dark red back
bottom of page